آموزش و مقالات مفید در زمینه بازارهای مالی

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

دوره های فصلی و ستاپ دوره های فصلی با احتمال موفقیت بالا

دوره های فصلی و ستاپ دوره های فصلی با احتمال موفقیت بالا

در قسمت چهارم (درس سوم: روز سوم)، با نحوه پیدا کردن ستاپهای معتبر با احتمال موفقیت بالا را فرا خواهید گرفت. فیلترهای مناسب جهت بررسی ستاپها را یاد خواهید گرفت.
مثالهایی از خرید و فروش فصلی به همراه اطلاعات تاریخی ارائه خواهد شد. دستور العمل ساده جهت استفاده از وب سایت نویسنده را نیز مشاهده خواهید نمود.
پس از تمرین کافی در وب سایت نویسنده و پیدا کردن ستاپهای معتبر، آماده اید تا تکنیکهای ماشه و نقاط ورود و خروج را بیاموزید. کلید موفقیت در این روش تمرین کافی و درک درست از قوانین فوق می باشد.

ادامه مطلب      

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
بهترین ابزارهای معاملات فارکس کدامند؟

بهترین ابزارهای معاملات فارکس کدامند؟

امروز با مقاله ای از سایت admiralmarkets.com همراه شما هستیم تحت عنوان "بهترین ابزار های معاملات فارکس". قصد داریم تا ابزارهای کاربردی که این وب سایت برای معامله گران فراهم کرده معرفی نماییم.

اجازه بدهید با حقایقی این مقاله را شروع کنیم.
این یک حقیقت است که ابزار میتواند به افزایش بهره وری و بهبود عملکرد کمک کند. قرن هاست که بشر از طریق استفاده کردن از ابزار، تکامل یافته است. برای مثال، ۱۰۰ سال پیش یک فرد برای بر قراری ارتباط با فرد دیگر، باید مسافت های طولانی را طی میکرد؛ این یک حقیقت است!!

امروزه یک فرد میتواند با استفاده از ابزار، به راحتی از خانه خود با فرد دیگری ارتباط بر قرار کند؛ ابزاری مثل تلفن های هوشمند.

در معاملات، استفاده از ابزار ضروری میباشد. ابزار ها و ویژگی های قدرتمند بسیاری وجود دارد که شما میتوانید برای داشتن تجربه ای پیشرفته، از آنها استفاده نمائید.

قبل از اینکه شروع کنیم، لطفا توجه داشته باشید که ما قصد نداریم تا در مورد رباتهای معامله گر یا هما اکسپرتها با شما صحبت کنیم، اما اگر به این موضوع علاقه مند شده اید، در صورت تمایل میتوانید از بهترین MT4 EA ها استفاده نمائید.

به این ترتیب، بیائید نگاهی دقیق تر به بهترین ابزار های معاملات فارکس بیاندازیم تا مناسب ترین گزینه را پیدا کنیم.

مطالعه ادامه متن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰